Reisorganisatie Slangen Reizen organiseert voordelige busreizen naar bijvoorbeeld Londen, Parijs, Praag en Berlijn. Deze reizen duren vaak 1 tot 5 dagen, afhankelijk van je keuze. Per luxe touringcar rijd je, vaak 's nachts of 's ochtends vroeg, naar de plaats van bestemming. Er wordt gebruik gemaakt van meerdere opstapplaatsen zodat er voor iedereen altijd een opstapplaats in de buurt is. Er is altijd de mogelijkheid om bijvoorbeeld een boottocht bij te boeken. Naast deze voordelige busreizen kun je ook excursiereizen boeken naar Barcelona of Milaan. Ga je liever zelf op pad? Dan kun je bij Slangen Reizen ook een autovakantie boeken naar Europa-Park in Duitsland of Parijs.
Er is ook de mogelijkheid om een touringcar te huren, bijvoorbeeld voor een zakenreis of leerlingenvervoer. Daarvoor kun je online een offerte aanvragen. In samenwerking met touringcarbedrijf Ed Slangen probeert Slangen Reizen te zorgen voor een aangename reis. Touringcarbedrijf Ed Slangen bestaat al meer dan 45 jaar en is voorzien van een uitgebreid wagenpark met comfortabele touringcars en goed opgeleide chauffeurs.
Heb je vragen of wil je graag iets boeken dan kun je contact opnemen op werkdagen tussen 9:00 uur en 17:00 uur. Mocht je even geen tijd hebben om te bellen dan kun je online een contactformulier invullen waarna zij zo snel mogelijk contact opnemen. Slangenreizen.nl is aangesloten bij de SGR.
Ervaringen met Slangen reizen
Op Reisgraag.nl staan meer dan 45.000 door de redactie gekeurde reviews over reisorganisaties. Je kunt 5192 reviews over Slangen reizen lezen. Het gemiddelde cijfer is een 8,4. Elke review is gecontroleerd door onze redactie. De eerste review werd geschreven door s.verhoek.
Slangen reizen zit in de categorie 'Stedentrips'. Hierin zitten 6 organisaties; o.a. srprs.me, Van Nood Reizen en NS International. Al deze organisaties samen hebben in 5.906 reviews een gemiddelde gescoord van 8,3.
Slangen reizen scoort dus gemiddeld 0,1 hoger dan het gemiddelde cijfer in de categorie stedentrips.
Ieder jaar wint de beste organisatie (op basis van goedgekeurde klantenreviews) per categorie de Reisgraag-Award. Slangen reizen heeft deze publieksprijs de laatste keer gewonnen in 2026.
Slangen reizen krijgt gemiddeld een 8,4 op basis van 5186 ervaringen:
Jolanda de Haan
op 28 april 2026bestemming: Frankrijk / Parijs, reisperiode: april 2026
Bus op afgesproken tijd, aardige chauffeurs, prettige heen en terug reis .
Algemeen
9
Linda
op 28 april 2026bestemming: Frankrijk / Parijs, reisperiode: april 2026
Geweldige stad om te bezoeken. Door de stops kun je in de nacht minder goed slapen. Maar Parijs is het allemaal waard.
Algemeen
9
Remko Jobse
op 28 april 2026bestemming: Frankrijk / Parijs, reisperiode: april 2026
Super leuke reis naar Parijs gehad met mijn gezin en veel gezien, je kreeg ook veel vrijheid. We hadden als chauffeur Sjef en is een gezellige en hele goede rijder. Hij was altijd optijd en hij vertelde ook over de omgeving. Alles was verder goed georganiseerd en de bus was ook comfortabel. Zeker een aanrader om te reizen met Slangen Reizen.
Algemeen
10
Aldijana Muratovic
op 26 april 2026bestemming: Frankarijk / Paris, reisperiode: april 2026
Daarom is er een groot prijsverschil voor de bootrit Senom: online €20, zelfs voor kinderen tot 13 jaar, terwijl het in de bus €19 is voor volwassenen en €9 voor kinderen tot 13 jaar.
Algemeen
8
Annet Koops
op 26 april 2026bestemming: Frankrijk / Parijs, reisperiode: april 2026
Super genoten en een topper van chauffeur Corne nogmaals bedankt voor de mooie dagen
Algemeen
10
Peter
op 25 april 2026bestemming: Frankrijk / Parijs, reisperiode: april 2026
Het was een zeer geslaagde 3-daagse stedentrip naar Parijs. Veel gezien en netjes op tijd gehaald en gebracht. Het hotel was ook prima.
Algemeen
9
Marianne
op 23 april 2026bestemming: Frankrijk / Parijs, reisperiode: april 2026
Goede communicatie met Slangenreizen vooraf. Bus op afgesproken tijd aanwezig. Comfort in de bus is prima. Chauffeur was beleefd en duidelijk over de stops.!
Algemeen
9
Sushmytha
op 23 april 2026bestemming: Frankrijk / Parijs, reisperiode: april 2026
Mijn busreis naar Parijs was comfortabel en ontspannen. De bus had voldoende ruimte en maakte handige stops onderweg. Het uitzicht maakte de reis extra leuk. Aangekomen werden we dicht bij het centrum afgezet, wat erg praktisch was. Het duurt langer dan andere opties, maar is betaalbaar en stressvrij.
Algemeen
9
Isa
op 22 april 2026bestemming: Frankrijk / Prijs, reisperiode: april 2026
Goed service
Algemeen
10
Laura van Wanrooij
op 15 april 2026bestemming: Frankrijk / Parijs, reisperiode: april 2026
Goed georganiseerd, veel duidelijkheid. Vragen vooraf werden netjes beantwoord. Ook communicatie tijdens de reis was duidelijk. Hotel is wel basic, in zowel de kamer als ontbijt. Kwamen tijd te kort in Parijs!