Schrijf een review

Info over Effeweg.nl

Url:
Aangesloten bij: ANVR / SGR / Calamiteitenfonds / SKTB
Type reizen: excursiereizen
Den Hulst 134, 7711 GT Nieuwleusen NL
0881030800

Logo van Effeweg.nl

Bij Effeweg.nl boek je voordelige busreizen binnen Europa. De reisorganisatie heeft meer dan 15 jaar ervaring en is een betrouwbare partij voor een complete busvakantie. Er zijn verschillende soorten reizen, waaronder vlieg-busreizen, excursiereizen, stedentrips en fietsreizen. Tijdens de reis word je begeleid door een bestemmingsspecialist die je veel kan vertellen over de stad, het land en de omgeving.

Je kunt ook op single reis gaan, wat zeer geschikt is voor mensen die behoefte hebben aan gezelligheid, het maken van nieuwe vrienden en van een mooie reis. Voor georganiseerde groepsreizen zit je ook goed bij Effeweg.nl. Plan bijvoorbeeld een gezellig weekendje weg met je vrienden of familie naar Parijs, Kent of Dortmund. Daarnaast heeft Effeweg.nl altijd interessante aanbiedingen, waarmee je voor een nog scherpere prijs kunt genieten van een vakantie in Europa.

Bij Effeweg.nl staat plezier door beleving voorop. Je beleeft momenten, mooie omgevingen, fijne klimaten en gezelligheid met leuke mensen in een groep. Effeweg.nl doet er alles aan om jou te laten genieten. Zo is het aanbod enorm uitgebreid, zijn er geen tussenpersonen en beschikt de organisatie over meer dan 100 eigen touringcars. Er wordt gereden met goed opgeleide chauffeurs en een uitgebreid wagenpark met comfortabele bussen, die in perfecte staat de weg op gaan door de monteurs. De reisorganisatie is bovendien aangesloten bij de ANVR, SGR en Calamiteitenfonds, zodat je met een gerust hart de reis kunt boeken.

Het hoofdkantoor van Effeweg.nl zit in Veenendaal.

Ervaringen met Effeweg.nl

Op Reisgraag.nl staan meer dan 45.000 door de redactie gekeurde reviews over reisorganisaties. Je kunt 1232 reviews over Effeweg.nl lezen. Het gemiddelde cijfer is een 7,7. Elke review is gecontroleerd door onze redactie. De eerste review werd geschreven door Gemma Dikkers.

Effeweg.nl zit in de categorie 'Excursiereizen'. Hierin zitten 7 organisaties; o.a. Bolderman Excursiereizen, Oad en Pelikaan Reizen. Al deze organisaties samen hebben in 2.837 reviews een gemiddelde gescoord van 7,8.

Effeweg.nl scoort dus gemiddeld 0,1 lager dan het gemiddelde cijfer in de categorie excursiereizen.

Ieder jaar wint de beste organisatie (op basis van goedgekeurde klantenreviews) per categorie de Reisgraag-Award. Effeweg.nl heeft deze publieksprijs de laatste keer gewonnen in 2015.

Effeweg.nl krijgt gemiddeld een 7,7
op basis van 1232 ervaringen:

7,7 + Ervaring delen
op 5 juli 2026 bestemming: Frankrijk / Orleans, reisperiode: juni 2026

Fietsreis Loire, Bijzonder slecht hotel op een soort industrieterrein. Eten slecht,
Chauffeur en begeleiding prima.. Eetzaal een soort kantine, geen airco bij warm weer.
Enige pluspunt, airco op de slaapkamer.
Mooie fietsroutes , maar aangepast ivm. het warme weer.

  • Algemeen 5
op 5 juli 2026 bestemming: Oostenrijk / Wenen en het Wienerwald, reisperiode: juni 2026

Alles was super goed verzorgd. De chauffeur Luut reed erg goed en had veel kennis over het land en gebruiken en deelde dit onderweg met ons. Hotel was prima voor elkaar rustig gelegen met mooi uitzicht. We hebben mooie en bijzondere excursies gemaakt rondrit door wenen, slot Schönbrunn, Stift Heiligenkreuz, boottocht over de Donau, Stift Melk en Seegrotte in Hinterbrühl. We hebben ook het concert van het Wiener Residenz Orchester bezocht. Alle excursies waren onder leiding van een Nederlands sprekende reisleiding wat erg fijn was.

  • Algemeen 9
op 5 juli 2026 bestemming: Uk / Leermens, reisperiode: juni 2026

Waarom stopt effeweg niet met het afscheids diner je bent net vee zoals je naar de tafels wordt gestuurd t.is 1 grote vreetschuur en ik ben zelf 67 maar eerlijk de 1 is nog brutaler als de ander geeft geen meer waarde aan de reis jammer de reis zelf prima voor dat geld

  • Algemeen 4
op 16 juni 2026 bestemming: Ierland / Leusden, reisperiode: juni 2026

Alle beloofde elementen zijn waargemaakt. Een minpuntje de samenstelling van de maaltijden (veel dezelfde keuze-menu's). Verder:
- leuke / mooie locaties
- Goede bus met aardige goede chauffeur.
- Uitstekende en aardige reisleidster met veel informatie over het land, de bezochte plaatsen tot zelfs sagen en legenden.
Kort en goed: aanbevolen voor de volgende trip.

  • Algemeen 9
op 10 mei 2026 bestemming: Oostenrijk / Kaunertal, reisperiode: mei 2026

De reis was mooi, maar het hotel Tia Monte was slecht. Het ontbijt was waardeloos, het cakebuffet stelde niets voor en het diner was een lachertje.

  • Algemeen 4
op 6 februari 2026 bestemming: Frankrijk / Chatel, reisperiode: september 2024

Het hotel Le Panoramic was geen hotel, je moest er bijna alles zelf doen. Kamer schoonmaken, bedden opmaken, linnengoed wisselen en het eten was bijzonder slecht, en het was er niet schoon. KLachten bij Effe Weg werden niet serieus genomen en de enige reactie was "Jammer dat de vakantie niet is wat u er van had verwacht".
We waren al twee keer eerder in hetzelfde hotel en toen was het er prima, niet luxe maar gewoon goed. Het hotel was sterk in het nadeel veranderd. Bij Effe Weg was er geen gehoor voor onze terechte klachten. Wij gaan nooit meer met deze organisatie met vakantie!!

  • Algemeen 5
op 12 januari 2026 bestemming: Zwitserland, reisperiode: december 2025

Effe Weg: niet voor alleen reizenden!!

  • Algemeen 2
op 7 januari 2026 bestemming: Duitsland / Trier, reisperiode: december 2025

Goede chauffeur Jan, maar is geen reisleider. Summiere informatie in de bus en wij gingen steeds op eigen gelegenheid de stad Luxemburg en ook Trier in. Geen enkele uitleg

  • Algemeen 6
op 2 januari 2026 bestemming: Nederland, reisperiode: december 2025

Het totale programma is veranderd ! De plaatsen en de aan gemeerde tijden zijn aan gepast ! Door de Kapitein zelf beslist ! Wie weet . Je kiest voor een bepaalde reis en Effeweg (cruise maatschappij) veranderd eerst ook het schip wat heel erg anders is veel minder luxe. En ga zo maar door veel en veel te veel om alles op te noemen ! Dus wees gewaarschuwd.

  • Algemeen 1
op 15 december 2025 bestemming: Engeland / Londen, reisperiode: december 2025

Vier dagen naar Londen geweest, laatste dag om 04:30 uur ontbijt. Om 05:15uur vertrok de bus. Om in de middag nog een stop te maken in Antwerpen. Wij waren zwaar teleurgesteld, dit stond niet in het reisplan. Ik heb geboekt voor Londen, maar niet voor een extra stop in Antwerpen.

  • Algemeen 3

Bekijk 1232 ervaringen over Effeweg.nl

Artikelen

Vakantieverhalen / reisverslagen