Schrijf een review

Info over Sunweb

Url:
Aangesloten bij: ANVR / SGR / Calamiteitenfonds
Type reizen: strandvakantie
Bahialaan 2, 3065 WC Rotterdam NL
0900-0290

Logo van Sunweb

Sunweb is sinds 2000 expert in voordelige zonvakanties, wintersportvakanties en autovakanties. De reisorganisatie heeft zonvakanties in verschillende soorten: all-inclusive vakanties, kindvriendelijke familievakanties, romantische vakanties, sportieve vakanties en kleinschalige vakanties. Elk van deze soorten vakanties hebben hun eigen kenmerken en voordelen die gecombineerd worden met de excellente service van Sunweb.

Zowel voor zomerse zonvakanties of winterzonvakanties kun je bij deze reisorganisatie terecht. Denk aan de heerlijke zomers in bijvoorbeeld Spanje, Portugal en Turkije of aan de winters in Egypte en op de Canarische Eilanden. En mocht je tijdens de winter langer dan 29 dagen weg willen, dan heeft Sunweb een speciaal 'overwinteren aanbod', waarbij je voor een zacht prijsje voor een lange tijd op één zonbestemming blijft tijdens de winter.

Sinds april 2015 maakt Sunweb een selectie van de zonvakanties die een extra hoge beoordeling krijgen. Bij deze zonvakanties geeft Sunweb aanvullende service in de vorm van Nederlands sprekende reisleiding en transfers naar het hotel vanaf de luchthaven. De Sunweb selections hotels liggen in Turkije, Griekenland, Spanje, Tunesië en Cyprus. Net zoals bij al het aanbod van Sunweb kun je voor de selections je voorkeur aangeven voor bijvoorbeeld een familievakantie, wellnessvakantie of kleinschalige vakantie. Bij de kleinschalige vakanties heb je geen last van massatoerisme en kun je genieten van rust om je heen en zijn er bij de kindvriendelijke familievakanties veel faciliteiten en activiteiten aanwezig voor de kinderen.

Als je meer voelt voor een wintersportvakantie, kun je kiezen uit 150 bestemmingen waaronder Zwitserland, Frankrijk en Oostenrijk. Bij deze vakanties is de skipas altijd inbegrepen, net als gratis skigarantie. Als er onvoldoende sneeuw op de vakantiebestemming valt, kun je dankzij de skigarantie kosteloos de vakantie omboeken of annuleren. Ook biedt Sunweb mini-skivakanties, waarbij je een aantal dagen kunt genieten van wintersport. Als je meer luxe wilt tijdens de wintersportvakantie, kun je kiezen voor een van de luxere wellnessvakanties.

Houd je er meer van om met eigen vervoer te reizen als je op vakantie gaat? Kies dan voor een autovakantie. De bestemmingen van de autovakanties zijn Frankrijk, Italië, Spanje, Kroatië, Hongarije, Oostenrijk, Zwitserland en Duitsland. Per land kun je kiezen uit verschillende plaatsen waar je verblijft in een hotel, camping of appartement.

Alle vakanties van Sunweb zijn alleen online te boeken via de website en niet bij een reisbureau. Verder kun je op de website ook losse vliegtickets kopen en zijn er altijd een paar leuke aanbiedingen te vinden. Voor vragen, opmerkingen en ondersteuning kun je naar de reisorganisatie bellen of mailen, een bericht plaatsen op het Sunweb Forum of contact opnemen via de sociale media.

Ervaringen met Sunweb

Op Reisgraag.nl staan meer dan 45.000 door de redactie gekeurde reviews over reisorganisaties. Je kunt 711 reviews over Sunweb lezen. Het gemiddelde cijfer is een 5,3. Elke review is gecontroleerd door onze redactie. De eerste review werd geschreven op 15 juli 2006 door Johan Meeuwissen.

Deze organisatie zit in de categorie strandvakantie. Hierin zitten 6 organisaties; o.a. Corendon, GoMundo, Sunweb en Boosten. Al deze organisaties samen hebben in 2.821 reviews een gemiddelde gescoord van 5,0. Sunweb scoort dus gemiddeld 0,3 hoger dan het gemiddelde cijfer in de categorie strandvakantie.

Ieder jaar wint de beste organisatie (op basis van goedgekeurde klantenreviews) per categorie de Reisgraag-Award. Sunweb heeft deze publieksprijs gewonnen in 2018.

Sunweb krijgt gemiddeld een 5,3
op basis van 711 ervaringen:

5,3 + Ervaring delen
op 23 juni 2025 bestemming: Griekenland / Laganas, reisperiode: juni 2025

Bedwansen opgelopen omdat wij dachten dat het zonneallergie was en niet gelijk naar een huisarts zijn gegaan 5 dagen na thuiskomst klacht ingediend en foto gestuurd van de beten doen ze dus niks meer mee maar ligt nu bij de jurist ... Lees meer

  • Algemeen 1
op 10 juni 2025 bestemming: Turkye / Kusadasi, reisperiode: mei 2025

Ik ben er 4 keer geweest op 20 jaar.
Dit was niet de blue skay die ik ken.
Kamers groot maar tegen vroeger vuil opgelapt met snelle middelen .badkamer constant een stank .lakens voor de bedden waren te kort .dekbed voor 2 personen moest je ruzie maken.om een deel te hebben.
Dringend vernieuwen.
Terras wel groot maar stoelen mogen vervangen worden .
Fitniss stond tusen animatie.niet gevonden en uiteindelijk bestond hij niet meer .zet het dan niet in de lijst.eten tegen vroeger 4 echt niet te doen elke morgend middag avond zelfde veel ragouts. Eten dat warm moest zijn was steeds koud.geen afwisseling .vroeger een dikke 10 .buffet is nog niet de helft van vroeger.personeel kuis ,restaurant waren zeer vriendelijk.
De personen die er boven stonden moeten cursus vriendelijkheid volgen .
Douche bestaat niet ,terwijl wij horen dat er wel waren in sommige kamers.
Resultaat 16 dagen aan de lavavbo gewassen.omdat ik door mijn handicap niet in bad kon.
3 restaurant a la cart .2 gevonden 3 is niet vind baar.
Besproken een avond in het italiaans restaurant. Komen om19 uur boven aan het restaurant .alles toe .bluspoeier waren we .klacht door gegeven aan een medewerker die verschoot ook .
Dag er achter.ja ze hadden gaan 15 inschrijvingen en dan gaat het niet door.
Zeg dat erbij bij de reservering dan .en steek een briefje onder kamer deur.dat het niet door gaat .maar niks .dan een jest doen we bieden ze een avond in a la carte.hallo het zit bij in onze all inn
Pakket.
Europees kan je het niet noemen .turken,russen,bulgaren,wij waren enige belgen . Je kon ook het aantal vakantie gangers tellen vroeger zat het vol. Nu kon je ze tellen.komt er een reünie van turkse veteranen handbal aan mag .op zaterdag mochten wij niet buiten eten was voorzien voor hun .
En moesten allemaal binnen eten .
Vond dit wel er over wij zijn dus minder dan turkse vakanntie gangers.de meeste hotels lossen het dan op in een ander stuk van het hotel.
Hier moesten wij de vakantie gangers ons aan passen .en binnen zitten.
Ik heb nog nooit zo naar huis verlangd dan deze vakantie .
Ik kan het ook bewijzen door foto s vroeger en nu .
Zeker geen 4 sterren waard .
Spijtig vond het zo leuk hotel . ... Lees meer

  • Algemeen 5
op 28 mei 2025 bestemming: Griekenland / Zakynthos, reisperiode: mei 2025

Informatie voorziening vooraf slecht waardoor extra kosten gemaakt moesten worden op de bestemming zelf. Omgang klachten ter plaatse over accommodatie en gesloten winkels en diensten niet opgepakt door sunweb. Klacht achteraf over Sunweb informatievoorziening en oppakken klacht zeer slecht. Wordt afgewenteld op personeel ter plaatse. Terwijl die juist zeer dienstverlenend waren. Geen kritische blik op eigen handelen en in gebreke bleven als reisagent/organisatie. Zeer teleurstellend!!! ... Lees meer

  • Algemeen 2
op 11 mei 2025 bestemming: Spanje / Ibiza AzuLine apartments Santa Eulària, reisperiode: mei 2025

Zo te lezen aan de reviews over sunweb , hanteert sunweb 1 motto. NIET GOED GEEN GELD TERUG. Bedwantsen, koud water, en een hard zoemend geluid van de zwembad pomp die elke 30 seconden aangaat dag en nacht en de extreem gehorige kamers. Dat sunweb dit aanbied vind ik ronduit schandalig. Het hele jaar hard werken om vervolgens met bedwantsen bulten en een slechte nachtrust weer terug te keren naar huis. Ik ben enorm teleurgesteld. Als ik het zo lees heeft het ook geen zin om een heel verhaal te delen. Het enige wat hier goed is, is het personeel. Lief behulpzaam. Andere kamer gekregen maar weer met bedwantsen. Jammer. Geen sunweb meer voor mij.

  • Algemeen 4
op 25 april 2025 bestemming: Indonesië, reisperiode: januari 2025

Heb ik per abuis een vakantie geboekt via uw website, terwijl mijn enige bedoeling was om de prijs te bekijken. Zodra ik merkte dat de boeking was doorgevoerd, heb ik direct contact opgenomen met Sunweb en de boeking binnen enkele minuten geannuleerd.

Volgens uw voorwaarden is annuleren binnen 3 dagen kosteloos mogelijk. Aangezien ik de boeking binnen 3 minuten heb geannuleerd, ga ik ervan uit dat deze kosteloos ongedaan wordt gemaakt.

Ik verzoek u vriendelijk om dit te bevestigen en eventuele kosten te crediteren.

  • Algemeen 1
op 20 maart 2025 bestemming: Oostenrijk / Zell am See, reisperiode: maart 2025

Teleurstellende ervaring met Sunweb – nooit meer!

We hebben recent een skivakantie geboekt via Sunweb, maar het werd een nachtmerrie. Bij aankomst in ons appartement troffen we een smerige accommodatie aan, vol kakkerlakken en absoluut niet bewoonbaar. Ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen met Sunweb, kregen we amper reactie en werd ons probleem volledig genegeerd.

Aangezien het appartement simpelweg niet leefbaar was, waren we genoodzaakt om zelf op zoek te gaan naar een ander hotel om ons gezin onderdak te bieden. Dit bracht uiteraard extra kosten met zich mee, maar Sunweb weigert nu ook maar iets terug te betalen van ons oorspronkelijke verblijf, terwijl we na slechts één nacht zijn vertrokken.

De communicatie was ronduit slecht en het enige wat we kregen, was desinteresse en geen enkele oplossing. Een reisorganisatie zou klanten moeten bijstaan in zulke situaties, maar bij Sunweb ben je volledig op jezelf aangewezen. Voor ons nooit meer Sunweb!

⭐ 0/5 – absoluut afraden!

  • Algemeen 1
op 5 maart 2025 bestemming: Frankrijk / La plagne, reisperiode: februari 2025

Op de terugweg een buschauffeur die niet had geslapen omdat de kamers overboekt waren. Mijn review hierover is niet op de website geplaatst door Sunweb

  • Algemeen 2
op 25 februari 2025 bestemming: Oostenrijk / Pass Thurn, reisperiode: januari 2025

Onlangs een skivakantie geboekt bij sunweb voor 7 personen. Een reiziger heel vroeg afgemeld een 2e persoon heel laat.
Het hotel heeft maar voor 6 personen een vergoeding gekregen van Sunweb. 2 skipassen (inbegrepen) niet afgenomen.
Ondanks deze afmeldingen krijgen we nu geen enkele tegemoetkoming , ook niet voor de niet afgenomen skipassen. Ook de Hoteleigenaar sprak hier zijn ongenoegen over uit, men steekt als in eigen zak. Voor ons nooit geen Sunweb meer!

  • Algemeen 1
op 20 februari 2025 bestemming: Griekenland / Heraklion, reisperiode: augustus 2025

Mijn advies niet boeken! 8 maanden van te voren een vliegreis geboekt. De tijden wijzigen heel ongunstig waardoor wij een nacht in Griekenland zonder verblijf hebben. Na wijziging gelijk contact opgenomen maar kan alleen annuleren als we 30% betalen.
Schandalig! Toen stelde de werknemer voor om het om te boeken naar Eindhoven maar dan vlogen we wel met Transavia en was het bij elkaar €265 duurder. Hij stuurt een e-mail waar wij binnen 5 min op akkoord gaan en een e-mail terug stuurde na 6 uur later een reactie dat de vlucht niet kon worden omgeboekt want het vliegtuig was vol?? Als ik bij Transavia kijk plekken genoeg. Je wordt gewoon belazerd en je hebt als consument geen poot om op te staan. Wees gewaarschuwd bij het boeken met Sunweb..!!!!!

  • Algemeen 1
op 5 februari 2025 bestemming: Oostenrijk / Hinterglemm, reisperiode: januari 2025

Ik heb op 2 januari Sunweb gebeld omdat ik ziek was en niet op vakantie kon. Er waren 21 wachtenden voor me, dus ik heb maar een terugbelverzoek ingediend. Nooit teruggebeld. Uiteindelijk zelf weer contact opgenomen en wat blijkt? Ik had mijn skipas bij Sunweb eruit kunnen halen, wat me minder had gekost. Dit hebben ze me nooit verteld.

Zelfs Sunweb gaf toe dat dit hun fout was, maar alsnog willen ze niks vergoeden. Geen compensatie voor de skipas, helemaal niets. Daarnaast hebben ze helemaal niks op orde. Ze weten niet eens wat er allemaal gemaild is, geven tegenstrijdige informatie en schuiven hun eigen fouten gewoon op de klant af. Ik voel me belazerd en raad iedereen af om ooit bij Sunweb te boeken. Slechte service, geen verantwoordelijkheid, alleen maar je geld innen. Zoek een andere reisorganisatie, bespaar jezelf de frustratie!

  • Algemeen 1

Bekijk 711 ervaringen over Sunweb

Artikelen

Vakantieverhalen / reisverslagen